Możesz już kupować w internetowym sklepie Zara

Miłośnicy marki Zara nareszcie mogą zaopatrywać się w ubrania ze swojego ulubionego sklepu za pośrednictwem sieci. Od marca działa już sklep internetowy Zara.

Nie da się ukryć, że taka forma zakupów jest znacznie wygodniejsza od tradycyjnych zakupów w sklepie. Nie musimy przepychać się między innymi kupującymi, ani spieszyć się z wyborem.

sklep zara

Rozmiarówka ZARY jest stała, nie musimy więc obawiać się kupowania ubrań bez mierzenia. Oczywiście bardziej zapobiegliwi mogą najpierw przymierzyć wybrane ubrania w sklepie. Zakupy w sieci to także jedyne rozwiązanie w sytuacji , gdy okaże się, że ciuch, który sobie wypatrzyliśmy nie jest już dostępny w sklepie stacjonarnym.

Oferta sklepu internetowego będzie zbliżona do asortymentu tradycyjnych sklepów. Znajdziemy tam więc kolekcje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Nie musimy obawiać się też o ceny – w sieci obowiązują takie same ceny jak w sklepach stacjonarnych. Pozostaje jeszcze kwestia dostawy. Do dyspozycji klientów sklepu będą trzy opcje: standard, express oraz odbiór w sklepie.

W pierwszej opcji zamówiony towar dostarczany jest w terminie 3-5 dni od zapłaty, w drugiej od 24 do 48 godzin. Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach otwarcia wybranego sklepu. Zwroty, tak jak w sklepach stacjonarnych, możliwe są w ciągu 30 dni od daty zakupu.