Ciekawe artykuły i ContentStream jako szansa na dodatkowy zarobek

ContentStream to popularna platforma, za pośrednictwem której można rekomendować treści. To także praktyczne narzędzie do zwiększania zarobków wydawców oraz stron internetowych.

 

Coraz więcej wydawców zdaje sobie sprawę z tego, jak szerokie możliwości daje ContentStream. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez platformę, aż 86% wydawców uważa ją za godną polecenia.

W jaki sposób działa ContentStream?

Za pośrednictwem platformy każdy, kto prowadzi własną stronę www ma możliwość zamieszczenia na niej specjalnego boksa, w którym emitowane będą linki do promowanych stron. Korzyści są wszechstronne. Właściciel strony zyskuje możliwość uatrakcyjnienia jej w oczach odwiedzających i zwiększenia zysku, jaki z niej czerpie, natomiast promowane serwisy mają szansę na zwiększenie liczby odwiedzających.

Wydawcy, którzy do tej pory korzystali z możliwości ContentStream chwalą sobie przede wszystkim funkcjonalność platformy. Umieszczenie dodatkowego widgetu na stronie jest proste i bezproblemowe. Do dyspozycji wydawców jest szeroki wybór różnorodnych boksów.

Co więcej, linki do artykułów prezentowanych w boksach są dobierane tematycznie, tak by odpowiadały kontekstowi, w którym są publikowane. Nie bez znaczenia są też oczywiście korzyści finansowe.

Boks z ContentStream przynosi stronie dodatkowe zyski, niezależnie od reklam.